SPA

Tesisimiz Bünyesinde; kapalı yüzme havuzu, sauna, , Türk Hamamı,  Fitness Center, bulunmaktadır.
Pırlanta hotelimiz bünyesinde bulunan tesisimizde ruhunuzu dinlendirmek, strese karşı koyabilmek, beslenme ve uyku düzenini sağlamak, egzersiz bilinci ile fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilmeniz için sizleri fitness center merkezimize bekliyoruz.

Size özel servis edilen lezzetleri tadabileceğiniz, modern çizgisi ile huzur bulabileceğiniz A’la carte Restaurantımız 12:00 - 00:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Malatya’nın binlerce yıllık tarihinin, kültürel bir mirası olan Malatya mutfağınının eşsiz lezzetlerini Centro A’la carte restaurantımız'da sizlerle buluşturuyoruz.

Geçmişten günümüze nesiller boyu ulaşan en güzel geleneklerimizden biri Türk Hamamı’dır. Pırlanta Hotel, bu çok hoş ve anlamlı geleneğimizi yaşatmak ve yeni kuşakların da tanımasını sağlamak için “sultanlara lâyık” bir ortam hazırladı. Klâsik Türk Mimarîsi’nden esinlenilerek tasarlanan PIRLANTA Geleneksel Türk Hamamı, geniş ve ferah ortamı, kese odaSI, göbek taşı ve sımsıcak atmosferi ile geçmişten günümüze çizgiler taşıyor. Pırlanta hotel özlediğiniz hamam sefasını Geleneksel Türk Hamamı’nın yanı sıra sauna ve buhar banyosuyla birlikte sunuyor.